BARINMA

Değerli Öğrencilerimiz,

Yurt arama ve tercih sürecinize kolaylık sağlanması amacı ile Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) kampüsünde yer alan Golden Plus Öğrenci Yurdu (sadece 30 adet çift kişilik oda üniversitemize ayrılmıştır) ile kurumsal anlaşma sağlanmış olup, yine DAÜ kampüsü içerisinde hizmet veren Alfam Öğrenci Yurtlarından kurumsal indirim temin edilmiştir.

Yurt özellikleri, ücretleri ve erken kayıt hususları ile ilgili detaylı bilgi almak için üniversitemiz Sağlık, Kültür ve Spor Müdürlüğü ile iletişime geçmeniz önemle rica olunur.

Başarılar Dileriz.

Sağlık, Kültür ve Spor Müdürlüğü İletişim:

E-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tel: +90 392 630 5000 / 296

YEMEK

Öğrencilerimiz yemek ihtiyaçlarını yerleşke sınırları içerisinde yer alan kantin-kafeteryadan karşılayabilmektedir. Kampüs kantin – kafeteryası öğrenci bütçesine uygun ana yemek ve yardımcı yemek çeşitleri sunmaktadır.

Gazimağusa Yerleşkesi: Şehir içi ulaşımı; belediye otobüsü, özel halk otobüsleri ve taksiyle sağlanmaktadır.

               

Sosyal Alan: Yerleşke içerisinde fitness salonu, öğrenci aktivite merkezi, açık basketbol ve voleybol sahaları yer almaktadır.

               

Yurt: Yerleşkeye yürüme mesafesinde öğrencilerin konaklayabileceği özel yurtlar bulunmaktadır.

               

Yenierenköy Yerleşkesi: Proje aşamasında olan yerleşke Yenierenköy merkezine beş dakika uzaklıkta olan yerleşke, iki koy ve çoğunlukla ormanlık araziden oluşmaktadır.