fbk
twr

VMware Eğitimi Sertifika Töreni Gerçekleşti

İTÜ Kuzey Kıbrıs Sürekli Eğitim Merkezi bünyesinde tamamlanan VMware eğitimi katılımcılarına 30 Mart 2019, Perşembe günü İTÜ Kuzey Kıbrıs Rektörü Prof. Dr. Ercan KAHYA tarafından sertifikaları takdim edildi.

 

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki kurum ve kuruşların katılım sağlamış olduğu ve ilk kez düzenlenen VMware “vSphere: Install, Configure, Manage [V6.7]” eğitimi 11 – 15 Mart 2019 tarihlerinde Eğitmen Alper ÇANAK tarafından gerçekleşti.

 

Eğitime katılım sağlamış olan Şeker Bank, Universal Bank, Lefkoşa Türk Belediyesi, Acapulco Hotel, KIBTEK ve Türk Bankası personeli eğitim sonunda edindikleri kazanımlar ile ilgili memnuniyetlerini dile getirirken; Eğitmen Alper ÇANAK katılımcılara fayda sağlamak için ellerinden geleni fazlasıyla yaptıklarını ve bu tür eğitimlerde çok özverili davrandıklarını belirtti.

 

İTÜ Kuzey Kıbrıs SEM Bilişim Teknolojileri (BT) Eğitim Koordinatörü Kadime GÖĞEBAKAN bilişim ile ilgili eğitimlerin devam edeceğini ve amaçlarının IT sektörünün hızla gelişen ve değişen dinamiklerine hâkim olmak isteyen kişilere mesleki yetkinlik kazandırmak için katkı koymaya devam etmek olduğunu belirtti.

Adres:

Namık Kemal Mah. Fazıl Polat Paşa Bulvarı

İTÜ-KKTC Eğitim Araştırma Yerleşkeleri

Gazimağusa - KKTC

Telefon  +90 392 630 50 00

E-posta  infokktc@itu.edu.tr

Bizi Takip Edin

instagram
facebook
twitter
google +
YouTUBE
Linkedin