İTÜ Kuzey Kıbrıs SEM’de ELSEVIER Toplantısı

Dünyanın bilimsel, teknik ve tıbbi alanlarda en çok yayın yapan kuruluşu olan ve mimarlık, mühendislik, ekonomi, iktisat, sağlık bilimleri vb. alanlarda birçok değerli yayını bulunan Elsevier’in Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde planladığı toplantı 29 Kasım 2017, Çarşamba günü İTÜ Kuzey Kıbrıs Sürekli Eğitim Merkezi ortaklığında gerçekleşti.

İTÜ Kuzey Kıbrıs Lefkoşa Sürekli Eğitim Merkezi’nde gerçekleşen toplantıya, KKTC üniversitelerinin Akademik İşlerden Sorumlu Rektör Yardımcıları, Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanları, Kütüphane ve Dokümantasyon Müdürleri katılım gösterdi.

Elsevier Kurumu Yaşam Bilimlerinden Sorumlu Pola GİRGİS, Kimya, Kimya Mühendisliği, Malzeme Bilimleri ve Yaşam Bölümleri alanlarında Elsevier’in Reaxys, Pathway Studio ve Embase ürünleri hakkında bir tanıtım sunumu gerçekleştirdi.

İki saat süren toplantı sonunda GİRGİS, katılımcıların konu ile ilgili sorularını cevapladı. Kaynaşma ve daha iyi iletişim kurabilme maksadı ile Lefkoşa Büyük Han’da öğle yemeği gerçekleştirildi.