fbk
twr

Okisan Güvenlik Teknolojileri’nin son durağı Kıbrıs

İstanbul, Ankara, İzmir ve Kayseri’den sonra, DAHUA Technology Türkiye Distribütörü Okisan, 07 Ekim 2017 Cumartesi günü, İTÜ Kuzey Kıbrıs Sürekli Eğitim Merkezi’nde, DAHUA Technology yeni ürün tanıtımını da içeren bayi eğitim semineri düzenledi.

 

Okisan & Dahua Mühendislerinin sunumu ve İTÜ’nün teknik imkanları ile birlikte güvenlik teknolojilerinde bir dünya lideri üreticinin Kıbrıs’ta ilk defa düzenlenen eğitim semineri Okisan Kıbrıs Bölge Müdürü Metin BULUT tarafından verildi.

 

BULUT, ”Seminerin amacı, güvenlik teknolojileri hizmetini dünya markası Dahua ile veren bayilerin, güncel teknoloji ve yeni bilgilerle donatılmasını sağlamaktır. Birlikte yaşadığımız güzel adamızda, tüm vatandaşlarımızın; güvenliğine kalite, sadakat ve yüksek teknik bilgi ve ürünle hizmet etmeye gayret ediyoruz ve bu azim ve kararlılıkta hep birlikte ilerlemeye devam edeceğiz” diye konuştu.

 

Seminerde HDCVI Çözümler: HDCVI cannon kamera serisi + XVR ,4K / Dahua HDCVI kameraları, IP Çözümler : IPC + NVR + Akıllı Analiz Yüz Algılama / Dahua IP kameraları Termal ve Lazer Çözümler / Dahua Termal Lazer kameralar, Proje Çözümleri: DSS + NVD +Switch + Videowall/EVS(ESS) / Dahua Proje ürünleri, Akıllı Bina Çözümleri: Access Kontrol + Video Intercom + Alarm / Dahua Access Video intercom ürünleri, Mobil ve Akıllı Trafik Çözümleri (TEDES) : Trafik, Plaka Kameraları konuları işlenerek soru ve cevaplara zaman ayrıldı. 

 

Adres:

Namık Kemal Mah. Fazıl Polat Paşa Bulvarı

İTÜ-KKTC Eğitim Araştırma Yerleşkeleri

Gazimağusa - KKTC

Telefon  +90 392 630 50 00

E-posta  infokktc@itu.edu.tr

Bizi Takip Edin

instagram
facebook
twitter
google +
YouTUBE
Linkedin