fbk
twr

Mehmetçik Belediyesi İle İş Birliği Protokolü İmzalandı

İTÜ-KKTC Eğitim-Araştırma Yerleşkeleri ile Mehmetçik Belediyesi arasında işbirliği protokolü imzalandı. İTÜ-KKTC Gazimağusa Yerleşkesi’nde 25 Temmuz 2019, Perşembe günü gerçekleştirilen imza töreninde, işbirliği protokolüne İTÜ-KKTC Rektörü Prof. Dr. Ercan KAHYA ve Mehmetçik Belediye Başkanı Cemil SARIÇİZMELİ imza koydu.

 

İki kurum arasında üç yıl süresince pek çok konuda işbirliği yapılması öngörülen ve ortak kültürel etkinliklerin düzenlenmesi konularında görüş birliğine varılan protokol töreninde Mehmetçik Belediyesi Meclis Üyesi Hüseyin CUMAOĞLU ve İTÜ-KKTC Bilişim Teknolojileri Müdürlüğü personeli Altuğ CUMAOĞLU da hazır bulundu.

 

Protokol kapsamında İTÜ-KKTC ile Mehmetçik Belediyesi’nin bilimsel, toplumsal, sosyal ve kültürel, akademik ve eğitim işbirliklerini geliştirmek, belediye bünyesindeki konularda, belediye personeli için, toplumsal farkındalığı ve duyarlılığı güçlendirmek için, toplum yararına ortak projeler geliştirmek, eğitim, kurs, toplantı ve organizasyonlar düzenlenmesi konularında görüş birliğine varıldı.

 

Protokol ayrıca, İTÜ-KKTC ve Belediye arasında güçlü işbirliği oluşturup toplumsal, sosyo-kültürel ve bilimsel-teknolojik ortaklık olanakları ile yapılacak proje ve faaliyetleri kapsıyor.

 

Adres:

Namık Kemal Mah. Fazıl Polat Paşa Bulvarı

İTÜ-KKTC Eğitim Araştırma Yerleşkeleri

Gazimağusa - KKTC

Telefon  +90 392 630 50 00

E-posta  infokktc@itu.edu.tr

Bizi Takip Edin

instagram
facebook
twitter
google +
YouTUBE
Linkedin