fbk
twr

İTÜ-KKTC ile S.S. KONYA BÖLGESİ HAYKOOP ARASINDA İŞ BİRLİĞİ

İTÜ-KKTC Eğitim Araştırma Yerleşkeleri İLE S.S. Konya Bölgesi Hayvancılık Kooperatifler Birliği arasında 24 Ocak 2020 Cuma günü iş birliği protokolü imzalandı. Protokole, İTÜ-KKTC Rektörü Prof. Dr. Ercan KAHYA ile S.S. Konya Bölgesi Hayvancılık Kooperatifler Birliği Başkanı ALİ GEDİKKAYA imza koydu.

 

Prof. Dr. Uğur USLU, Prof. Dr. Tahir BELEVİ ve Birlik Yönetim Kurulu Üyeleri Talip ŞAHİN, Ahmet YILDIZ, Yusuf İNCE’nin katılımıyla gerçekleşen protokol imza töreninde, iki kurum arasında beş yıl süresince işbirliği yapılmasına karar verildi.

 

İmzalanan protokol gereğince; kooperatifçiliği geliştirmek ve eğitimler düzenlemek üzere iki kurum arasında bilimsel, toplumsal, sosyal ve kültürel, akademik, mesleki ve eğitim iş birliklerini geliştirmek, üyeler ve çalışanlar arasında toplumsal farkındalığı ve duyarlılığı güçlendirmek, toplum yararına ortak projeler geliştirmek, ortak toplantı ve organizasyonlar düzenlemek ve benzeri konularda karşılıklı çalışmaları teşvik etmek amacıyla görüş birliğine varıldı.

 

Address:

Namık Kemal Mah. Fazıl Polat Paşa Bulvarı

ITU-TRNC Education Research Campuses

Famagusta - TRNC

Telefon  +90 392 630 50 00

E-posta  infokktc@itu.edu.tr

instagram
facebook
twitter
google +
YouTUBE
Linkedin