fbk
twr

Tren Bakım Hangarı İçin Koordinasyon Toplantısı Yapıldı

İstanbul Teknik Üniversitesi Ayazağa Yerleşkesi’nde bulunan İTÜ-KKTC Çalışma Ofisi’nde Gazimağusa Yerleşkesi’nde restore edilecek binalar arasında bulunan Tren Bakım Hangarının kullanım planlaması ile ilgili bir koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi.

 

03 Kasım 2017 Cuma günü gerçekleştirilen ve hangar binalarının restorasyon sonrasındaki kullanım kararlarının alındığı toplantıya, İTÜ-KKTC Eğitim Araştırma Yerleşkeleri Rektörü Prof. Dr. Ercan KAHYA, Rektör Danışmanı Prof. Dr. Gözde ÇOLAKOĞLU SARI, Rektör Danışmanı Doç. Dr. Göksenin İNALHAN, Rektör Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Aslı ÇEKMİŞ, EBİ A.Ş. Müşaviri Hale CAN, EBİ A.Ş. Müşaviri Murat SAYIN ve restorasyon proje müellifi Mimar Dzemal SKREBO katıldı.

 

Rektör Prof. Dr. Ercan KAHYA, Rektör Yardımcısı Doç. Dr. Serdar KUM ve İTÜ-MEDEK Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet ZORBA’nın da katıldığı öğle yemeğinden sonra, Rektör KAHYA gelen misafirlere Gazimağusa ve Yeni Erenköy Yerleşkeleri mevcut durumu ve ileride tamamlanacak yerleşke projeleriyle ilgili detaylı bilgi verdi.

 

Toplantı sonrasında, İTÜ-KKTC Rektör Danışmanı Prof. Dr. Gözde ÇOLAKOĞLU SARI’nın profesörlük unvanı alması ve mimar Dzemal SKREBO’nun baba olması şerefine kutlama yapıldı.

 

Adres:

Namık Kemal Mah. Fazıl Polat Paşa Bulvarı

İTÜ-KKTC Eğitim Araştırma Yerleşkeleri

Gazimağusa - KKTC

Telefon  +90 392 630 50 00

E-posta  infokktc@itu.edu.tr

Bizi Takip Edin

instagram
facebook
twitter
google +
YouTUBE
Linkedin