fbk
twr

Rektör KAHYA, Muaythai Federasyonu Merkez Yürütme Kurulu Üyeliğine Atandı

muaythai olagan genel kurul 29 09 2016 18 20 41İTÜ-KKTC Eğitim Araştırma Yerleşkeleri Rektörü Prof. Dr. Ercan KAHYA, Muaythai Federasyonunun genel kurul toplantısına katılarak Merkez Yürütme Kurulu Üyeliğine atandı. Türkiye Muaythai Federasyonu 3. Olağan Genel Kurulu, 30 Ekim 2016 Pazar günü Hilton Garden Gimat Otel’de yapıldı.

Yapılan Genel Kurul Toplantısına delegeler ve misafirler olmak üzere 200 yakın Muaythai Federasyonu mensubu kişi katılırken, TC Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Murat KOCAKAYA, Spor Eğitim Daire Başkanı İsmail GEDİKLİ, Türkiye Kick Boks Federasyonu Başkanı Salim KAYICI, Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Volkan Burak MUMCU, Isparta Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Murat GEVREK, Bartın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali ÖZDEMİR, Kütahya ASKF Başkanı TASK Temsilcisi Murat CENGİZ ve Erzurum ASKF Başkanı TASK Temsilcisi Selahattin ÇODUR protokolde yer aldılar.

Halil DURNA, federasyonun kuruluşundan bu yana yapılan büro çalışmaları hakkında bilgi vererek emeği geçen kişilere teşekkür etti.

DURNA, “Muaythai sporunun ve Federasyonumuzun gelişmesine ve büyümesine maddi manevi bize destek sağlayan başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayip ERDOĞAN, Başbakanımız Binali YILDIRIM, Bakanımız Akif Çağatay KILIÇ’a, Bakan Yardımcımız Abdurrahim BOYNUKALIN, Müsteşarımız Faruk ÖZÇELİK, Müsteşar Yardımcılarımız Kamuran ÖZDEN, İbrahim ÖZEKİNCİ, Hasan ÖZABA, Musatafa ÇOLAK, Spor Toto Başkanımız Mehmet Muharrem KASAPOĞLU’na, Spor Genel Müdürümüz Mehmet BAYKAN, Spor Genel Müdür Yardımcılarımız Ömer ALTINSOY, Dursun TÜRK ve Murat KOCAKAYA’ya şükranlarımızı sunarız” dedi.

Açılış konuşmasının ardından delegelerden liste önergesi kabul edilerek divan oluşturuldu. Gündemin okunması ve oylanması, faaliyet raporunun okunması, görüşülmesi ve Yönetim Kurulunun hesap ve faaliyetlerinden ötürü ibrası, denetim raporunun okunması, görüşülmesi ve ibrası, 2017-2018 bütçelerinin görüşülmesi ve karara bağlanması ve Yönetim Kuruluna bazı yetkilerin verilmesinin onaylanmasının ardından oylamaya geçildi.

Genel Kurulda mevcut delegelerden 124 üye oy kullandı. 2 oyun geçersiz sayıldığı seçimde, 122 oy alan Halil DURNA yeniden Federasyon Başkanlığına seçilmiş oldu.

Başkan Halil DURNA, daha iyi bir Türkiye sporu için, gerek ulusal gerekse uluslar arası alanda daha başarılı olmak için çalışacaklarını söyleyerek, desteklerinden dolayı delegelere teşekkür etti. Disiplin Kurulu Başkanlığı yapan Sabahattin ÇETİN ise Başkan Halil DURNA’nın ve Hasan YILDIZ’ın ekibinin bu işte başarılı olduklarını belirterek, başarılı çalışmalarının devamını dilediğini ifade etti.

Yönetim Kurulu, Denetim Kurulu ve Disiplin Kurulu ile Merkez Yürütme Kuruluna atanacaklar belirlendi.

YÖNETİM KURULU
1- HALİL DURNA (Başkan) 
2- HASAN YILDIZ 
3- ALİ OSMAN ERDEN 
4- MEHMET SALİH AYGÜN 
5- MUSTAFA KIZIL 
6- ŞAKİR BAYRAMOĞLU 
7- ZİYA DİYAADDİN YILDIRIM 
8- DOÇ.DR.AYDIN ŞENTÜRK
9- YAŞAR GÜLTEKİN
10- HAYRETTİN ÖZÇELİK
11- FATİH ŞAHİNER
12- HALİL DEMİR
13- HAYRETTİN DEMİRCAN
14- ÜMİTCAN ULUDAĞ
15- HASAN ÖZBULUT

DİSİPLİN KURULU
1- DOÇ.DR.MURAT ÖNDER
2- AV.SEBAHATTİN ÇETİN
3- AV.KAAN ÖZGÜR KAYICI
4- Av. GÜLÇİN FIRATLI
5- AV.N.ALTAN TAŞTAN

DENETİM KURULU
1- İLHAN KAHRAMAN 
2- NURİ KINATAŞ 

FEDERASYON BAŞKANLIK MAKAMI TARAFINDAN ATANACAK MERKEZ YÜRÜTME KURULU

1 VOLKAN BURAK MUMCU (Başkan )
2 FEYZULLAH TECİRLİ (Başkan Yrd.)
3 CELAL ER (Başkan Yrd.)
4 OKŞAR TAŞTAN
5 YÜCEL CAN
6 HÜSAMETTİN KARA
7 ÖMER LÜTFİ NALBANTOĞLU
8 HACI ORTABAL
9 Prof. Dr. ERCAN KAHYA
10 ARİF ÇELİK
11 DOÇ. DR. MUTLU TÜRKMEN
12 BAYRAM VARDAR
13 CEMALETTİN AYKAN
14 YASİN ÜNAL
15 MUSTAFA BAŞ
16 HALİS AZİZ YILDIRIM
17 SERDAR KELEBEK

Adres:

Namık Kemal Mah. Fazıl Polat Paşa Bulvarı

İTÜ-KKTC Eğitim Araştırma Yerleşkeleri

Gazimağusa - KKTC

Telefon  +90 392 630 50 00

E-posta  infokktc@itu.edu.tr

Bizi Takip Edin

instagram
facebook
twitter
google +
YouTUBE
Linkedin