fbk
twr

İTÜ-MEDEK Yönetim Kurulu Üyeleri Üniversitemizi Ziyaret Etti

İTÜ Mezunları Derneği Kıbrıs Yönetim Kurulu üyeleri 13 Mart 2018 Salı günü, İTÜ-KKTC Eğitim Araştırma Yerleşkeleri Rektörü Prof. Dr. Ercan KAHYA’yı ziyaret etti.

 

İTÜ-MEDEK Başkanı Hilmi KANSU, Asbaşkan Halet YILDIRIM, Asil Üye Mehmet ZORBA ve Bilim Kurulu Üyesi/Asil Üye Doç. Dr. Mustafa GAZİ’nin katıldığı ziyarette, İTÜ-MEDEK’in bugüne kadar yapmış olduğu faaliyetler, etkinlikler ve burs çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

 

Yeni dönemde başkanlık görevini devralan Hilmi KANSU, geçmiş yönetimin yaptığı çalışmalardan övgü ile bahsederek; İTÜ MEDEK’in yeni Yönetim Kurulu Üyeleri ile derneği daha da ileriye taşıyacaklarını söyleyip, bu yönde yaptıkları çalışmalar ve projeler ile ilgili bilgi aktarımında bulundu. KANSU “İTÜ-KKTC’nin geçmişte olduğu gibi bugün ve gelecekte de her adımda derneğimizin yanında olduğunu bilmek bize güç vermektedir” dedi.

 

Rektör KAHYA, toplantıda İTÜ-KKTC’nin adadaki mevcut faaliyetleri, gelişimi, hedefleri ve yerleşke projeleri hakkında bilgi paylaşımında bulunarak; İTÜ-MEDEK tarafından organize edilecek her türlü sosyal, kültürel, sanatsal, sportif ve bilimsel faaliyetlerde İTÜ-KKTC olarak destek vermeye devam edileceğini dile getirdi.

 

Adres:

Namık Kemal Mah. Fazıl Polat Paşa Bulvarı

İTÜ-KKTC Eğitim Araştırma Yerleşkeleri

Gazimağusa - KKTC

Telefon  +90 392 630 50 00

E-posta  infokktc@itu.edu.tr

Bizi Takip Edin

instagram
facebook
twitter
google +
YouTUBE
Linkedin