fbk
twr

KTMMOB Elektrik Mühendisleri Odası ile Protokol İmzalandı

İTÜ-KKTC Eğitim-Araştırma Yerleşkeleri ile Kıbrıs Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği Elektrik Mühendisleri Odası arasında ortak çalışmalar yapabilmek ve bu yönde fayda sağlamak amacıyla karşılıklı iş birliği protokolü imzalandı.

 

İTÜ-KKTC Gazimağusa Yerleşkesi’nde 02 Şubat 2018, Cuma günü gerçekleşen protokole İTÜ-KKTC Eğitim-Araştırma Yerleşkeleri Rektörü Prof. Dr. Ercan KAHYA ve KTMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Başkanı Mert GİRGEN imza koydu.

 

İTÜ-KKTC Rektör Yardımcısı Doç. Dr. Serdar KUM, Genel Sekreter Dursun KOÇ, KTMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Üyesi Görkem ÇELİK’in katılımıyla gerçekleşen protokol imza töreninde, iki kurum arasında beş yıl süresince işbirliği yapılmasına karar verildi.

 

Rektör KAHYA, KTMMOB Elektrik Mühendisleri Odası ile imzalanan protokol dolayısıyla duyduğu memnuniyeti dile getirerek; iki kurum arasında ortak projeler yapılmasının planlandığını ifade etti. Başkan GİRGEN, Elektrik Mühendisliği alanında öncü bir üniversite olan İTÜ ile imzalanan protokolün hem kuruma hem de ülkeye yararlı olacağını belirtti.

 

Adres:

Namık Kemal Mah. Fazıl Polat Paşa Bulvarı

İTÜ-KKTC Eğitim Araştırma Yerleşkeleri

Gazimağusa - KKTC

Telefon  +90 392 630 50 00

E-posta  infokktc@itu.edu.tr

Bizi Takip Edin

instagram
facebook
twitter
google +
YouTUBE
Linkedin